Tel Çit Uygulaması


Tel Çit Uygulaması Saha içerisinde topun kontrollü olarak oynanmasını sağladığından özellikle tenis kortları zeminleri için geliştirilmiştir. Açık ve kapalı havada oynanan tüm spor oyunları için uygundur, Basketbol Sahası, Voleybol Sahası, Tenis Kortu vb,

 

BASKETBOL, VOLEYBOL, TENİS SAHALARI AÇIK ALAN ZEMİN KAPLAMASI İÇİN UYGUN SPOR ZEMİNİDİR.

Alt Yapısı tercihen asfalt kaplanmış standart ölçülerinde hazırlanmış zemin üzerine uygulanan sistemdir. Asfalt zemin istenilen oranda ( %0,5 ) meyillendirilmeli ve yüzeyi ıslah edilmelidir.

Kalite Yönetimi anlayışımız çerçevesinde, tüm üretim süreçlerimiz, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütülmekte; ürün ve hizmetlerimizin istenilen özelliklerde ve uluslararası standartlara uygunluğu için gerekli olan tüm işlemler hassasiyetle takip edilmektedir.

Misyonumuz ;
Hedefimiz, tüm üretim süreçlerimizde verimliliğimizi artıracak ve maliyetlerimizi minimum seviyede tutacak iyileştirmeleri düzenli ve sistematik bir şekilde hayata geçirmek, kalite bilincini muhafaza etmek ve Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam şekli olarak benimsemek ve uygulamaktır.

Müşteri Memnuniyeti ;
Ürün ve hizmette kalitenin mümkün olan en yüksek seviyede gerçekleştirilmesi kadar, yakalanan başarının sürekliliği ve gelişimi de önem arz etmektedir. Bu nedenle, müşterilerimizin mevcut ihtiyaçlarının yanında gelecekteki ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak hizmet kalitemizin devamlılığı için gerekli olan yatırım ve iyileştirmelere önem vermekteyiz.