Projektör Direği


Aydınlatma ve Projektör Direkleri

İzspor tarafından tasarımı ve imalatı gerçekleştirilen galvanizli monopol direk tipleri şunlardır:
Sokak Aydınlatma direkleri,
Projektör direkleri,
Stadyum aydınlatma direkleri,
Reklam ve logo direkleri,
Trafik ışık ve işaret direkleri,
Bayrak direkleri.

Bu direk tipleri Projektör Direği poligonal, yuvarlak konik ve boru direk çeşitlerini kapsamaktadır.
Projektör direklerinin taç kısmının indirilip kaldırılmasında yine kendi tasarımımız olan asansör sistemleri kullanılmaktadır.
Ürün portföyümüzdeki direklerin imalatında, müşteriden gelen şartname ve taleplere uygun olarak firmamız tarafından yapılan tasarımlar kullanılabildiği gibi, talebe göre, müşterinin verdiği tasarım da uygulanabilmektedir.
Tasarım, imalat, galvanizleme, uluslar arası nakliyeye uygun paketleme ve yükleme işlemleri, en son teknolojiye uygun makina ve ekipmanlarla ISO 9001 Kalite ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.
Bütün bunlara ek olarak firmamız, müşteri talebi doğrultusunda, direklerin sahada montajı ve kurulması veya montaj denetimi konularında hizmet verebilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana Türkiye pazarındaki payını her geçen gün artıran ŞA-RA, Malta, Romanya, Irak, Sudan, Tanzanya, Yemen, Lübnan, Türkmenistan, Kazakistan, Sırbistan, Bosna, Etyopya,  Azerbaycan, Gürcistan, Nijerya, Ürdün ve daha birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Projektör Direği

Projektör Direği Resmi ve özel kuruluşların yanısıra, ürünlerimizi projelerinde kullanan müteahhit firmalar ve tedarikçi olarak veya uzun süreli çerçeve anlaşmalar dahilinde direk temini yaptığımız idareler müşteri portföyümüzü oluşturmaktadır.