Tenis Direği


Tenis Direği
Tenis Direği İthal Mekanizmalı
Tenis Direği Kare İthal Mekanizmalı
Tenis Direği Mapalı İçten Gerdirmeli
Tenis Direği Alimünyum
Tenis Hakem Koltuğu
Tenis Direk Ağırlığı Seyyar
Tenis Oturma Bankı
Tenis Direği Filesi

Tenis Direği

Tenis Direği ülkemizde gerçekleştirilmekte olan tenis kortu ve tesisleri yatırımları sayesinde her yaştan insan için tenis oynama ve öğrenme olanağı sunuluyor. Farklı klasmanları sayesinde profesyonel ve amatör düzeyde her yaştan insanın kolaylıkla oynayabilme olanağına sahip olduğu bir spor dalı olarak ön plana çıkıyor.

Günümüz modern dünyasının olimpiyat oyunlarının en önemli spor dallarından bir tanesi olan tenis, dünya genelinde pek çok ülkede yaygın olarak oynanmakta olan bir spor dalıdır. Özellikle son birkaç yıldır zengin sporu olduğu gibi yanlış bir kanının da ortadan kaldırılması ile birlikte, günümüz modern dünyamızda tenis çok daha yaygın bir hale geldi.

Tenis kortu için en önemli noktalardan biri de tenis direği olarak gösterilebilir. Dünya genelinde gerçekleştirilmekte olan prestijli tenis turnuvalarının yanı sıra ülkemizde de gerçekleştirilmekte olan pek çok tenis turnuvası sayesinde, artık dünyanın en ünlü tenis sporcuları ülkemize geliyor. Bu durumda tenisin çok daha fazla yaygınlaşmasına neden oluyor.

Ayrıca ülkemizde yapılacak tenis kortu yatırımlarında büyük kolaylıklar sağlayacak niteliklerde ve ekonomik olan tenis direkleri geliştirilmektedir. Tenis kuralları çerçevesinde tasarlanan bu tenis file direkleri ile çok daha profesyonel tenis kortları oluşturulabilmektedir.

Tenis kortunun tam ortadan ikiye bölen filenin her iki ucunda bulunan tenis direkleri için Uluslararası Teni Federasyonu tarafından belirlenmiş olan çeşitli kurallar bulunmaktadır. Bu direkler için belirlenmiş olan bu kurallara uygun olarak tasarlanması gerekmektedir.